Pri ukončení objednávky má zákazník možnosť vybrať si dodanie prostredníctvom Slovenskej pošty za 2,50 eur pri úhrade vopred (prevodný príkaz alebo platba kartou). Druhá možnosť je doručenie kuriérom SPS za 4,00 eurá pri úhrade vopred (prevodný príkaz alebo platba kartou). V prípade záujmu o dobierku sa v oboch prípadoch pripočíta 1,50 eur.

Prostredníctvom Slovenskej pošty je list/balík dodaný podľa váhy – do 1 kg ako doporučená zásielka, nad 1 kg ako balík na poštu.

Kuriér zásielku prinesie na adresu určenú v objednávke (dodacia adresa).

V prípade osobného odberu v Bellovej Vsi sa neúčtuje žiaden poplatok, je však nutná úhrada za tovar vopred (prevodom alebo platba kartou).

Platba za tovar je nutná vždy vopred. Je možné zvoliť si možnosť úhrady prevodným príkazom alebo vkladom na účet, kde do mailu prídu podklady k úhrade. Platbu je možné vykonať aj kartou prostredníctvom platobnej brány Barion (úhrada bude pripísaná okamžite).

Tovar, ktorý je skladom, odosielame najneskôr 2 pracovné dni po úhrade, prípadne po dni objednávky s dobierkou. Ak to nie je možné, zákazníka informujeme mailom alebo telefonicky.

Príjemné nakupovanie.