O nás

Od roku 2007 pre vás ponúkame jedinečné a originálne hračky a iný tovar nie len pre deti. Sme tu pre vás denne k dispozícii, aby sme dokázali vyriešiť všetky vaše požiadavky či priania a v neposlednom rade, aby sme urobili radosť tým najmenším. To sme my, Eureka. Vážime si našich zákazníkov a to, že sa k nám aj po rokoch vracajú, nás napĺňa radosťou.

Náš príbeh

Našim prvým sortimentom v ponuke boli anglické knihy pre deti, ktoré sú stále našou srdcovou záležitosťou. Keď mala moja dcérka Sofia Ella 9 mesiacov, vycestovali sme na pár týždňov do kanadského Toronta. Odtiaľ som domov priniesla niekoľko anglických knižiek. Nie všetky dcérku zaujali, tak som ich ponúkla na predaj cez internet. Túžba získať aj iné knižky zo zahraničia bola veľká. Z Kanady sme si priviezli aj legendárne autíčko Buggy, ktoré malo ale pokazené koliesko. Európsky dodávateľ nám okamžite poslal náhradný diel a zaujal nás aj jeho sortiment hračiek, ktoré mal v ponuke. Spolupráci sa potešil a takto sa začal náš príbeh.

11000
SPOKOJNÝCH KLIENTOV
13
ROKOV SKÚSENOSTÍ
23
ZNAČIEK Z CELÉHO SVETA
20
DRUHOV SORTIMENTU

Jedinečný sortiment

Zameriavame sa predovšetkým na hračky do vody, tvorivé hračky, záhradný program – domčeky, šmykľavky, preliezky, anglické knihy či DVD pre deti, mládež aj dospelých. V našej ponuke nájdete aj nové a čítané knihy za výhodné ceny. Eureka vám ponúka aj dekoračné nálepky na stenu a tiež karnevalové kostýmy a doplnky.

Kvalitu hračiek si overujeme na medzinárodných výstavách, kde si tovar osobne pozrieme. Najlepšími „kontrolórmi kvality“ sú ale naše deti a deti našich priateľov či známych. Pozitívna odozva od rodičov a detí je zárukou spokojnosti aj našich zákazníkov.

Sme tu pre vás

Nakúpiť si u nás máte možnosť aj prostredníctvom obľúbených portálov Mimibazár a Modrý koník. Na eshope nájdete možnosť priameho prekliku do nášho obchodíku na týchto stránkach.

Pre našich zákazníkov sme k dispozícii prostredníctvom telefónu počas celého dňa aj počas víkendov. Zakladáme si na úprimnej a ľudskej komunikácii. Každý problém ochotne a rýchlo vyriešime a sme tu pre vás aj v prípade, že potrebujete s výberom poradiť.

eureka_heart

Vernostný program

Našich zákazníkov pravidelne odmeňujeme.

eureka_phone

Telefonická objednávka

U nás máte možnosť objednať si aj telefonicky.

eureka_sun

Zľavy a sezónne ponuky

Stále sa oplatí sledovať naše novinky či akcie.